Kształtowanie sylwetki Cortar Sculpt 

A gdyby tak w ciągu 30 minut wykonać trening będący równy z wykonaniem 30 000 spięć mięśni? Z naszym innowacyjnym urządzeniem modelującym sylwetkę jest to możliwe! Dostępna w Hermosa Clinica technologia Cortar Sculpt pozwala na równoczesne rzeźbienie Twoich mięśni i redukcję tkanki tłuszczowej. 

Jak to działa? Głowice urządzenia emitują impuls elekromagnetyczny o wysokiej częstotliwości powodujący skurcz mięśni o intensywności nie możliwej do osiągnięcia podczas tradycyjnego treningu. Włókna mięśniowe zagęszczają się a tkanka tłuszczowa spala, kiedy Ty leżysz wygodnie.  Twoje mięśnie podczas zabiegu wykonują ogrom pracy i zwiększają swoją objętość. Dodatkowo dochodzi do dokrwienia tkanek na obszarze poddawanym zabiegowi co skutkuje ujędrnieniem i poprawą napięcia skóry. 

Zabieg idealny dla młodych mam.  Cortar Sculpt pomaga w powrocie to formy po ciąży poprzez wzmocnienie i przywrócenie napięcia rozciągniętym mięśniom brzucha, wzmacnia mięśnie odcinka lędźwiowego redukując ból kręgosłupa i ułatwiając utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Mamy mogą również poprawić wygląd swojego brzucha, zredukować tkankę tłuszczową oraz zlikwidować wiotkość skóry. 

Efekty zabiegu: 

  • Rzeźbienie i rozbudowa mięśni 
  • Poprawa jakości i gęstości tkanki mięśniowej 
  • Normalizacja napięcia mięśniowego 
  • Zwiększenie sprawności i siły mięśni 
  • Spalanie tkanki tłuszczowej 
  • Poprawa jędrności skóry 

 Pamiętaj, że zabiegi modelujące wykonujemy zawsze w seriach. To gwarantuje nam widoczne rezultaty. Czas i ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Zwykle jest to 5 – 15 zabiegów wykonywanych 2 lub 3 razy w tygodniu. Dla osób zdecydowanych na wykonanie pełnej serii oferujemy atrakcyjne pakiety. Po takiej intensywnej terapii warto regularnie wykonywać zabiegi przypominające dzięki czemu nasza skóra pozostanie w dobrej kondycji.