Specjalistyczna aparatura dla Twojej skóry – poznaj nasze technologie!

W dzisiejszych czasach wiele osób poszukuje sposobów na poprawę wyglądu swojej skóry, a procedurach pielęgnacyjnych coraz częściej wykorzystuje się specjalistyczną aparaturę, która pozwala na niwelowanie tych oznak oraz poprawę ogólnej kondycji i jędrności.  W gabinecie Hermosa Clinica znajdziecie szereg technologii pozwalających na poprawę wyglądu skóry ciała i twarzy: Fala Uderzeniowa Impulso, Elektrostymulacja Cortar Sculpt, enderomasaż Modelado oraz zaawansowane urządzenie do kompleksowej pielęgnacji twarzy Cara Face Care.  

Poznaj w nasze innowacje! 

Zabieg Impulso to innowacyjna metoda oparta o działanie fali akustycznej, wykorzystywana do stymulacji skóry, poprawy jej jędrności oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Fala uderzeniowa to metoda terapeutyczna polegająca na zastosowaniu fal dźwiękowych o wysokiej intensywności w celu stymulowania procesów regeneracyjnych w organizmie. W kontekście poprawy jędrności i zapobiegania starzeniu się skóry, fala uderzeniowa działa na zasadzie mikrouszkodzeń w głębszych warstwach skóry co pobudza procesy regeneracyjne, a tym samym produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry, a których ilość w skórze maleje wraz z wiekiem. 

Zabieg elektrostymulacji Cortar Sculpt wykorzystuje impulsy elektromagnetyczne do stymulacji mięśni i tkanek. Dzięki temu możemy poprawić wytrzymałość mięśni, napięcie skóry oraz przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej. 

Endermomasaż Modelado to zabieg wykorzystujący mechaniczną stymulację tkanki podskórnej. Poprawiamy krążenie krwi i limfy co wpływa pozytywnie na redukcję cellulitu oraz detoksykację organizmu, poprawę jędrności i zmiejszeniu obrzęków.  

Cara Face Care to wieloetapowy zabieg, na który składają się: 

  • Delikatne usunięcie martwego naskórka za pomocą peelingu kawitacyjnego 
  • Dogłębne oczyszczenie przy użyciu indywidualnie dobranej głowicy Hydropeelingu 
  • Aplikacja serum w głąb skóry dzięki zastosowaniu Infuzji Tlenowej 
  • Sonoforeza pozwalające na jeszcze głębszą penetrację substancji aktywnych w głąb skóry 
  • Poprawa napięcie i zwężenie porów dzięki zastosowaniu krioterapii. 

 Nowoczesne technologie odrywają kluczową rolę w walce o dobą kondycję naszej skóry.  Dzięki innowacyjnym metodom dostępnym w Hermosa Clinica możesz osiągnąć oczekiwane efekty, bez poddawania się inwazyjnym procedurom!